Oblíbeným obchodem se pro Vás stane galanterie

Baví Vás vymýšlet si vlastní návrhy oblečení? A chtěly byste, milé ženy, umět si je ušít? Což o to, nějaké ty základy máte od maminky, která Vám dala příležitost k šicímu stroji přičichnout. Ale tenkrát jste byly mladé, krásné a hlavně tak inteligentní, že Vás rozhodně nebavilo sedět u šicího stroje, když venku je tolik zábavy! Jenže dneska? Když už máte něco za sebou?
zip a patentky.jpg
Inu, oprašte šicí stroj po mamince!
Nikdy není pozdě v něčem se zdokonalit. Něco nového se naučit. Ani ve Vašem případě, když navíc máte základy šití v paměti! Tak vyndejte ten šicí stroj a zkontrolujte, zda máte všechno, co k šití potřebujete. Jehly, nitě, nůžky, a mnoho dalších drobnůstek.
A jděte nakupovat!
Zřejmě bude v nejbližších dnech Vaším oblíbeným obchodem kovová galanterie. Počítáte s tím? Tam mají věcí, to Vám řeknu! Nebudete vědět, co dřív pořídit!
·       Různé kalhotové háčky, přezky a karabinky.
·       Různě barevné a veliké cvočky, patentky a druky.
·       A spoustu takových malých kovových udělátek, které se mohou hodit.
Rozhodně nekupujte nic plastového, protože to nevydrží pravidelné zacházení, byť opatrné. S kvalitní kovovou galanterií budete mít větší šanci na to, že nebudete muset často měnit části svých oblečků. Kov přece jenom něco vydrží, než umělá hmota. A to platí i o zipech. 
  kovová galanterie.jpg
Do čeho se pustíte nejdřív?
Bojíte se jít hned do něčeho složitého, jako jsou kalhoty, nebo blůzka, viďte? To je rozumné. Nejdřív se s šicím strojem sehrajte na něčem jednoduchém, jako jsou plátěné sáčky, nebo entlování. Teprve potom můžete přejít na zipy, nebo druky. Nakonec musíte využít nakoupenou senzační kovovou galanterii!
·       Takže příruční batůžek přes rameno? Tam můžete kovovou galanterii hned využít.
·       Nebo dětem pytlík na přezůvky. A místo šňůrky dejte kovové patenty.
·       A když už spravujete na šicím stroji zadní kapsu u kalhot, můžete kapsu inovovat malým kovovým drukem, jako ozdobu, ale zároveň zpevnění.
Však se svým kreativním myšlením samy na něco přijdete! A s rukama si starost také nedělejte. Ty máte šikovné po mamince!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup