Klasika ukrytá v moderním krytu

Pokrok se rozhodně zastavit nedá, a tak není divu, že se se prolíná do všech možných sfér. Díky tomu můžeme v současné době velmi pohodlně ovládat domácnost na dálku, stačí jen správné nastavení funkcí a následné propojení. A pokud na chvíli zůstaneme u chytrých funkcí, které nám poskytují jistý komfort v domácnosti, nemůžeme opomenout ani produkty, které slouží v běžném každodenním životě. Jedná se o chytré hodinky, které se v současné době nabízejí v několika provedení.

chytré hodinky

Jejich nejzákladnější funkcí není jen ukazovat čas a datum, ale notifikace na příchozí hovory a textové zprávy. Je ale pravdou, že všechno souvisí s něčím, tudíž pokud skutečně tuto funkci budete chtít uplatnit v praxi, poté chytré hodinky musí bezpodmínečně mít vestavěný mikrofon a reproduktor, což ale většina těchto chytrých strojků má.

Další funkce, pro které si je jednoduše zamilujete

  • Wi-Fi – není třeba dlouho představovat a díky ní budete v přímém připojení k internetu. To přirozeně rozšiřuje možnosti stahování dat či aplikací nezávisle na mobilním telefonu.
  • Kalendář – upozorní vás na plánované schůzky nebo události, na které již rozhodně nezapomenete.
  • Hudba – skrze chytré hodinky můžete ovládat přehrávač hudby v mobilu, tudíž můžete rychle zareagovat na oblíbenou melodii.
  • Fotoaparát – ne skutečně se ještě nedá fotit přes hodinky, ale co není, to může být. Přesto vám mohou skvěle posloužit při focení selfie nebo při skupinové fotografii. Můžete totiž skrze hodinky ovládat spoušť fotoaparátu.

hodinky chytré

  • Srdeční tep, okysličení krve, krevní tlak – hodinky se postarají o změření tepu ze zápěstí a zároveň vyhodnotí váš zdravotní stav.
  • Teploměr a počasí – i v tomto případě nezklamou a předávají informace.
  • Bezkontaktní placení – skrze chytré hodinky není problém platit.
  • Sportovní trenér – možná nemáte fyzického parťáka na běh či jinou sportovní aktivitu, ovšem v tomto případě máte toho nejlepší trenéra, který vás v aktivitě bude posouvat neustále kupředu. A půjde mu to skutečně skvěle.

Chytre hodinky jsou velkým přínosem, a navíc mohou se stát i praktickým dárkem.