Kritéria při výběru zásuvek a vypínačů

Pokud přemýšlíte o výměně zásuvek nebo vypínačů, není vždy potřeba zkušená ruka architekta nebo designéra, ale výběr zvládnete hravě sami. Právě design vypínačů a zásuvek podtrhne celkový ráz interiéru a je důležité mu věnovat jistou dávku pozornosti. Správným výběrem ucelíte celkový vzhled a sladíte s nábytkem. Moderní zásuvka

Při výběru však myslete i na další kritéria, ne jenom na celkový vzhled. Pokud máte doma děti, nezapomínejte na jejich bezpečnost. Dobré je tak poohlédnout se po bezpečnostních zásuvkách s dětskou pojistkou, která zabrání případným nezvaným návštěvníkům objevovat tajemství vnitřku zásuvky. Ve sklepě nebo venku zase upřednostněte zásuvky voděodolné, s minimálním krytím IP 44.

Ty tam jsou doby, kdy jste na trhu měli na výběr z bílé nebo černé varianty. Dnes můžete vybírat z řad odstínů, materiálů i druhů, tak že si každá zákazník přijde na své. Stylové zásuvky a vypínače schneider electric unica působí honosným dojmem a skvěle se budou vyjímat v jakémkoliv interiéru. Nemusíte vždy volit pouze variantu s jedním rámečkem, ale běžné jsou už trojkombinace nebo dokonce čtyřkombinace.

Na trhu najdete zásuvky i vypínače do jakéhokoliv interiéru. Sháníte něco na chalupu nebo chatu, pak se porozhlédněte po rustikálním vzhledu, který právě skvěle umocní kouzlo venkovských stavení. Naopak pokud potřebujete zaujmout moderním vzhledem a vysokou kvalitou, zaměřte se na jednoduché lesklé materiály a atypické tvary. Zde však musíte počítat z vyšší cenou.Nabíjení baterie

Zásuvky a vypínače by měly velmi citlivě doplňovat ráz celého interiéru. Rámečky a kryty lze pak velmi snadno kombinovat s nábytkem a sladit je do podobného dekoru. Na internetu už najdete spoustu aplikací, do kterých stačí nahrát fotka interiéru, a vy si vizuálně můžete vyzkoušet, která řada vypínačů se bude zrovna k vám hodit nejvíce. Do prodejny pak už půjdete s jasnou představou, jakým směrem se chcete ubírat.