Oblečení pro nejmenší v pestrých barvách

S těhotenstvím přichází doba, kdy nejen váš dámský šatník bude praskat ve švech. I vaše očekávané děťátko totiž bude potřebovat pěknou dávku kvalitníhooblečení pro miminka. Do porodnice si můžete ke všem nutným věcem také připravit roztomilou kojeneckou soupravičku

pro tak velkou a slavnostní příležitost, kterou bezesporu odjezd s novým přírůstkem z porodnice domů je. A co taková kojenecká souprava vlastně obsahuje? Můžete si vybrat rovnou z vícero variant. Součástí jsou polodupačky nebo dupačky, mikinka, bodýčko nebo kabátek a v některých případech je set ještě doplněn o praktickou čepičku. Vaše děťátko si při takové příležitosti zaslouží mít na sobě něco pěkného a pohodlného. Nezapomeňte také udělat fotku na památku.

miminko, dudlík, dospělá ruka

Pořádná zásoba různých kousků oblečení
Ač vám to přijde jako něco nemožného, může se klidně stát, že v závěru bude vaše očekávané děťátko potřebovat víc věcí na sebe než vy. A proč tomu tak vlastně je? Miminko zkrátka potřebuje mít různé věci na sebe na střídání, a to pro případ, že si ublinkne, což se kojencům častokrát stane. V období příkrmů je to zase zašpinění jídlem. Zkrátka v takových situacích oceníte, když budete hned moci sáhnout po dalším kousku čistého oblečení a nebudete tak muset neustále dokolečka prát.

Obzvláště pohodlně se musí novorozenci cítit v kočárku, ve kterém pořád jen leží, tak aby byla v co největším pohodlí. K tomu je nutné kvalitní oblečení z vhodných materiálů. Budete tak mít jistotu, že se vaše děťátko cítí dobře i při procházce kočárkem a že se mu bude dobře spinkat.

Nakupte u nás krásné a roztomilé miminkovské věcičky jako dupačky, polodupačky, overaly, bodýčka a další potřebné věci do šatníku pro nejmenší. Můžete se spolehnout na kvalitní materiály, které jsou šetrné ke kůži těch nejmenších.

miminko, hračky