Svět Pokladů hledá posilu!

Milujete poklady zrovna tak jako my? Počkejte, teď nemám na mysli takový ten pohádkový poklad –rubíny, zlato, drahé kamení. Vůbec ne.

Ted si možná říkáte, že vůbec nevíte, co je tím myšleno. Víte, když něco milujete (nebo i někoho), stane se pro Vás ta věc nebo dotyčná osoba opravdovým pokladem a budete toužit se svým pokladem trávit co nejvíce času, stejně jako se to stalo nám. Milujeme svou práci, děláme svoji práci s největší láskou a péčí. A co vlastně děláme? Jsme parta lidí, která miluje dřevo a také máme rádi kvalitu – kvalita je něco jako naše druhé jméno. V našem obchodě nenajdete žádnou sériovou výrobu, každý kousek nábytku, který si u nás můžete zakoupit je výjimečný, originální, nádherný… A co je ještě lepší? Nábytek je vyrobený v České republice!

starozitnost_poklad_nabytek

Jestli jste si právě říkali, že byste s námi chtěli spolupracovat, máme pro Vás dobrou zprávu! Hledáme někoho na dlouhodobou spolupráci https://svetpokladu.cz/spoluprace/! A koho že to vlastně hledáme?

Hledáme někoho, kdo bude ze své práce nadšený alespoň stejně tak jako jsme my! Potřebujeme také někoho, kdo nám bude ta krásná umělecká dodávat, takže pokud se specializujete na umělecké řemeslo, nutně Vás potřebujeme!

Nebo pokud jste vášnivý designer, máte nějakou zajímavou architektonickou studii, tak sem s ní! Budeme rádi, když nám ukážete Vaše úžasné nápady a pomůžeme Vám Váš nápad zrealizovat. Byla by opravdu velká škoda, kdyby Vaše nápady ležely jen tak bez povšimnutí na papíře v šuplíku a nikdy se nestaly skutečností!

starozitnost_poklad_nabytek

Budeme se na Vás moc těšit! Pokud byste se chtěli na cokoliv zeptat nebo dokonce jste došli k názoru, že byste s námi chtěli spolupracovat, určitě se nás nebojte kontaktovat, moc rádi Vám odpovíme na Vaše otázky a bude nám potěšením, když se stanete naší posilou!

Pokud jste zjistili, že s námi spolupracovat nemůžete, nesmutněte. Vyberte si v našem obchodě něco pěkného a hned Vám bude veseleji!