Hotely bez dětí: ano nebo ne a pro koho jsou vhodné

Již jste určitě zažili ten pocit, kdy se chystáte na své tvrdě vydřené a po celém roce zasloužené dovolené ke spánku a slyšíte křičet malé děti nebo je slyšíte dupat po celém hotelu a budit všechny hosty včetně vás. Nebo snad vás dokonce vzbudil dětský křik ve tři hodiny ráno, kdy jste nerušeně spali, a po utichnutí křiku jste již nemohli usnout?

Pokud alespoň jedna z těchto věcí sedí na vás, pak vás bude zajímat náš dnešní článek, protože tzv. hotely bez dětí budou to pravé pro vás.

Co jsou to hotely bez dětí

Tyto hotely jsou nejčastěji vhodné pro unavené rodiče nebo pro tvrdě pracující, kteří touží po klidu a relaxaci. Hotely adults only spojuje jedno: dovolená bez dětí. Hlavním rysem těchto hotelů je to, že do hotelu smí jen osoby starší 16 let (hotely 16+). Vyhnete se tak rušivým vlivům z okolí jako je dětský pláč nebo dětí pobíhajících u bazénu.

zamilovaný pár

Výhody adults only hotelů

Hotely adults only jsou také výjimečné tím, že myslí na co největší komfort hostů. Toto je také jeden z důvodů, proč mají hotely adults only minimálně 4* a stravování v podobě polopenze až all inclusive.

Maximální relaxace je v těchto hotelech zajištěna díky saunám, vířivkám a masážím, takže nejenom že načerpáte energii ze sluníčka, ale dopřejete si i tolik potřebnou péči o sebe, na kterou během roku většina z nás zapomíná.

Nejčastěji budete ubytování v hotelu, který bude blízko centra/pláže/moře a u kterého bude i luxusní bazén s křišťálově čistou vodou.

Přiznejme si to, bazény s dětmi jsou jedna velká noční můra. Malé děti všude pobíhají, skáčou, křičí, mávají okolo sebe rukama a tím víří vodu, stříkají ji na ostatní a vy se tak nemůžete soustředit sami na sebe nebo na partnera, s kterým jste si dovolenou přijeli užít.

I těchto všech problémů vás zbaví hotely jen pro dospělé, kde se již předpokládá při vodních radovánkách určitá úroveň chování.

bazén

Jak si dopřát luxus a zároveň nepřeplatit

Naše agentura Dovolenabezdeti.cz, která se přímo na tento typ dovolené specializuje, má v nabídce celou řadu adults only hotelů z celého světa. Můžete tak procestovat celý svět a zároveň si na místě odpočinout od dětí jak vlastních, tak i cizích.

Nejenom že u nás najdete spoustu adults only hotelů na jednom místě, ale seženete je i za stejné ceny jako u cestovní kanceláře. Zařídit dovolenou pro dospělé tak nikdy nebylo jednodušší a zároveň dostupnější!

Ať už se rozhodnete vybrat si z naší nabídky adults only hotelů, nebo si vyberete jakýkoli jiný, přejeme vám klidnou dovolenou plnou relaxace a zážitků.