Půjčovna dodávek Praha poslouží pro přestěhování bytu


Přepravní dodávky se dají snadno pronajmout a vzhledem k jejich pořizovací ceně a možnostem, které poskytují, je o pronájmy značný zájem. Největší frekvence zákazníků v půjčovně dodávek Praha je vždy v letní sezoně, vozidla se využívají pro cestování na dovolenou a na prodloužené víkendy a rezervace je nutná několik týdnů až měsíců v předstihu. Jízdy ve skupinách větším obytným vozem za hranice všedních dnů však nejsou jediným důvodem, proč se dodávky pohybují v terénu, velmi početnou skupinu zákazníků tvoří ti, co se snaží konkurovat stěhovacím firmám.

krabice s klíčem

Přestěhovat byt tímto způsobem není problém, jestliže postupujeme systematicky a máme k dispozici spolehlivé pomocníky. Každému stěhování předchází do detailů zpracovaný časový harmonogram, aby bylo jasné, který den a na kolik hodin bude třeba vypůjčené vozidlo. Pokud nestěhujete nerozebíratelný nábytek, který je nad vaše síly, nebo se nepřesouváte na velmi dlouhou vzdálenost, kdy se vyplatí najmout stěhováky s kamionem, je transport věcí v krabicích, rozebraných nábytkových desek a menších spotřebičů mnohem levnějším řešením s pronajatým autem.

muži nesou náklad

Na co nezapomenout

Dodávku přebírejte ještě s někým, vyplatí se svěřit řízení někomu zkušenému, kdo si s tak velkým autem poradí. Pamatujte, že budete skládat vratnou kauci, a předem si musíte ujasnit všechny smluvní podmínky, hlavně pasáže o poškození auta (včetně interiéru), limitu ujetých kilometrů a podmínek při vrácení.

Parkovací místo – na to se často zapomíná, dostanete se zbytečně do nesnází, jestliže nebudete mít kde zaparkovat, což platí zvláště pro Prahu. Někdy je nutné kontaktovat odbor dopravy příslušného městského obvodu pro udělení výjimky a přidělení parkovacího místa.

Rozměry nákladu – podle rozměrů nábytku a velkých spotřebičů vybírejte velikost přepravní dodávky. Měli byste mít v tomto ohledu jasnou představu, určitým řešením jsou také dodávky s přívěsným vozíkem za tažné zařízení.