Sháníme finance

I když budeme poctivě pracovat jako koně, neušetříme si třeba na chatu tak, abychom ji mohli používat ještě v produktivním věku. A my bychom ji rádi. Je fakt, že pokud budeme hodně šetřit, tak nějak před důchodem možná…

Jenže to už nás tam musí někdo vozit na invalidním vozíku, a stejně si pak budeme houby pamatovat, že ano. Nuže, jak z toho ven? Jak získat chatu, nebo něco jiného ještě ve věku, kdy si to můžeme užít.

Pytlíček na peníze

Vyloupení nejbližší banky je jedna z možností. Avšak je zde drobný háček. Skoro všechny přešly na platby přes internet a hotové peníze se zde nevedou. Takže pokud sem vpadnete s kulometem a granáty, můžete nanejvýš obrat chudáky zaměstnance o svačinu. A to se s vámi ještě pan Hrbek popere o chleba s turistickým salámem.

No nic, vyloupení banky tedy padlo. I když tam jedna hotovostní je, třeba že by tam? Ne, ani v tomto případě nelze tento postup doporučit. Jednak vás stejně čapnou, a jednak je to hodně rizikový sport. Tudíž se musí najít jiný způsob.

Ten jediný legální je půjčka. A to ne půjčka lecjaká. Optimální je americká hypotéka bez registru. Proč ten dodatek bez registru? Ihned vysvětlím.

Většina bank vám sdělí, že si musíte obstarat výpis z výše zmíněného. Pokud jste měli nějaký finanční problém, jste tam. A proto vám nikdo nemusí nic půjčovat, protože na vás hledí jako na podvodníka. A máte to. A bez chaty.

Jenže je zde ještě společnost, která případný záznam toleruje. Tedy ne že by do registru nenahlédla, to ne, musí vědět koho mají před sebou a ze zákona jsou povinni vaši bonitu prověřit. A oni to udělají, ale jak již zmíněno, záznam jim nevadí. Samozřejmě jich tam nesmí být hodně a od více věřitelů, to by vám neschválil nikdo.

Mince

Pokud tam tedy máte nějakou nesrovnalost, nevadí, i přesto můžete americkou hypotéku bez registru klidně získat. Jak na to zjistíte, když kliknete na modrý odkaz výše.