Začínáme

Start je vždy vzrušující, každý je plný očekávaní a vidí před sebou v dáli velké věci, kterých chce dosáhnout. Každý začátek je něčím výjimečný a věřte, že i my se budeme snažit o to, abychom naši spolupráci dovedli k úspěchu. Našim největším úspěchem je to, když vaše internetové stránky posuneme do popředí vyhledávačů. To je pro nás naprosto prioritní, od toho se celé SEO služby odvíjejí.
dívka a edukace

Začínáme tím, že se snažíme naplánovat s vámi klíčová slova. Většinou si klienti v tomto směru nechají poradit, protože na klíčových slovech závisí vlastně celý úspěch nebo neúspěch, proto jsou v našem projektu naprosto nezbytná a musí být nastavené tím správným způsobem, jinak by mohlo být celé SEO neefektivní a to si samozřejmě nepřejí klienti, ani naše společnost. Proto vám při výběru klíčových slov velice rádi poradíme. Pomůžeme také s naplánováním počtu článků a zaměříme se na kompletní správu celého vašeho webu, abychom si byli jistí, že vše bude v pořádku. To jsou naše úkoly, takže jdeme na to.
úspěch pod rukou

Podrobnější informace o článcích

Základním druhem článků je PR článek verze 1.0. Tento typ stále najdete v naší nabídce.

Dalším druhem jsou revoluční PR články, které mají novou formu, proto se jedná o verzi 2.0. Tento typ byl vyvinut proto, že se neustále nároky internetu a především vyhledávačů zvyšují, proto jsme se i my museli přizpůsobit a nabízíme našim klientům tento lepší, efektivnější a především stabilnější typ článků.
psaní postaru

Výhody:

v Weby využívají SSL zabezpečení.

v Běží na více jak 50 serverech na různých ip adresách i v různých lokalitách.

v Vhodné i pro mobilní zařízení.

v Weby využívají různé kategorie. Článek je vždy podle kategorie zařazen.

v Pravidelně aktualizujeme redakční obsah.

Revoluční PR článek

1. Kolik stojí? – Cena je 500 Kč.

2. Jaký je obsah? – Článek musí mít vždy 1800 znaků. Obsah je vždy dán klíčovým slovem a také vašim webem.

· Do jednoho článku je možné dát jeden odkaz.

· Texty publikujeme na weby, po skončení vám zašleme odkazy.