Dokonalý a zdravý úklid

Každý týden strávíme v průměru 34 minut jen vysáváním podlah a dalších 31 minut jejich mytím. A to je, opravdu hodně námahy, sečteme-li si tato čísla za celý rok, vyjdou nám opravdu nemalá čísla. Proto je třeba zaměřit se na výběr správného domácího pomocníka, který vám s úklidem efektivně pomůže.
Nejnovější generace úklidového systému „Kobold VK150“ od firmy „VORWERK“nabízí inovativní řešení pro udržování podlah bez poskvrnky a zároveň úsporu času. „Kobold VK150“je moderní vysavač, který spolu s nástavci tvoří dokonalý nástroj pro důkladnou údržbu vaší domácnosti. Lehce si poradí nejen s běžným smetím na podlaze a kobercích, ale i s chuchvalci nečistot nebo zvířecích chlupů z koberců a textilií, s vyčištěním matrací a dalších předmětů v domácnosti. Navíc vše udělá v co nejkratším čase a při minimální námaze. A také významně uspoříte za elektřinu a teplou vodu.
vědro s mopem
Díky HEPA filtračnímu sáčku se při vysávání zbavíte více než 99,99 procent prachu a alergenů, které jsou v sáčku bezpečně zachyceny a uzavřeny proti jejich dalšímu úniku. „VORWERK-Kobold VK150“ je nositelem prestižní certifikace „TÜV Nord“, která označuje výrobky a zařízení, které jsou bezpečné a vhodné pro alergiky.
S čistícími prostředky „Kobold Kobosan“ a „Kobold Lavenia“ se rotační kartáč stává pomocníkem pro hloubkové čištění koberců a matrací unikátní suchou cestou. Dokonalou údržbu pevných povrchů v domácnosti, jako jsou parkety, dlaždice a všechny typy plovoucích podlah, vám zaručí čistič pevných podlah „Kobold SP530“. Společně s vysavačem „Kobold VK150“ zvládne vysávání s důkladným vlhkým vytíráním podlahy v jednom kroku. Pouze pět mililitrů čistícího přípravku „Koboclean“ nebo vašeho oblíbeného a vyzkoušeného čistícího přípravku a půl litru studené vody postačí na vytření podlahové krytiny o ploše až 250 metrů čtverečních.
rozprašovací spreje
Dalším cenným pomocníkem v domácnosti je ruční elektrický kartáč „Kobold PB430“ určený k jednoduchému odstraňování prachu, chlupů domácích mazlíčků a podobné nepříjemné špíny z čalouněných částí postelí, čalouněných sedacích souprav, polštářů a špatně přístupných míst. Speciální část úklidového systému tvoří tzv. „Vario“ hubice a nástavec na dokonalé odstranění prachu z nadzemních prostot, jakou jsou např. poličky, lustry, rámy obrazů a podobně, a to bez nutnosti vše sundávat a následně poté vracet zpět.
Výsledkem použití inovativního moderního úklidového systému „Kobold – VORWERK“ je dokonalý, efektivní a zdravý úklid vaší domácnosti.