Vyberte peníze přes internet


Co to je startup?
Novinka, tak trochu revoluce, s kterou si nikdo úplně neví rady. V zásadě se jedná o subjekt, který pomáhá novým podnikatelským záměrům k uskutečnění
Co to tedy znamená? Bohužel nemůžu dát jednoduchou odpověď. Vysvětlíme si to pomocí jednotlivých fázi.
1.) Nacházíme se v prvním kroku. Vše, co máme je podnikatelský plán, nový a inovativní, který zaplní díru na trhu.
2.) V další fázi je společnost již založená a dodává výrobek na trh. S trochou štěstí bude mít úspěch a rychle se rozšíří.
3.) Pokud se dostanete až do finálního bodu, máte štěstí, protože jste naplnili požadavky svých investorů a firmu rozšířili, takže přestáváte být projektem stratupu, ale plnohodnotnou firmou!
podnikatelský plán ženy
Kdo jsou investoři?
Už chápete, jak to tedy funguje, ale nechápete, kdo tedy půjčí? Možností je spousta. Například Crowfunding, neboli skupinové vybírání peněz. Investory se stává každý, kdo je ochotný přispět k cílové částce a pomoc vám, rozjet firmu.Penězozdroj je naší největší českou internetovou stránkou zaměřenou na tento způsob výběru peněz
Dalšími investory můžou být obchodní společnosti. Některé ale chtějí podíl na budoucím zisku.
Kdo takto uspěl?
Mezi světové firmy, začínající na stratupech jsou například Uber (aplikace, která funguje jako neoznačené taxi) airbnb (aplikace pro ubytování u lidí doma, místo hotelu) a snapchat (sociální medium). Každá s těchto značek vydělává miliardy.
Dobře to jsou zahraniční, ale komu se to povedlo u nás? NapříkladKiwi.cz (vyhledávač levných letenek) nebo rohlik.cz (objednávka a donáška potravin) a STRV (zaměřuje svou činnost na vývoj nových mobilních aplikací)
pracovní spolupráce
Jak si můžu založit svůj startup?
Pokus vás tohle všechno zaujalo a delší dobu si pohráváte s myšlenkou, že se z vás stanou podnikatelé, není nic jednoduššího než začít.  Na internetu najdete podrobný návod, a dokonce za menší finanční obnos můžete zakoupit, již právně existující firmu a ušetřit se tak návštěv úřadů.